PVC UŽUOLAIDOS – EKOLOGIŠKAS IR PATOGUS PASIRINKIMAS

PVC užuolaidos – vertikalias žaliuzes primenantis gaminys. Jos susideda iš atskirų juostelių, pagamintų iš tvirtos ir geromis savybėmis pasižyminčios PVC medžiagos. Tai skaidrios (arba gali būti ryškios), ilgaamžiškos, lanksčios ir dideliu atsparumu smūgiams pasižyminčios PVC juostos.

Dažniausiai skaidrios PVC juostos rekomenduojamos naudoti durų angose arba kaip pertvaros pramoninėse ir komercinėse patalpose. Jos neretai pasirenkamos ir gamybinėse patalpose, prekybos centruose ar įvairiose institucijose. Iš tiesų PVC juostos sudaro net 90  procentų visų rinkoje parduodamų juostinių užuolaidų.

PVC užuolaidų savybės:

  • Permatomos / skaidrios
  • Lanksčios
  • Atlieka šilumos izoliacijos funkciją
  • Atlieka triukšmo izoliacijos funkciją
  • Patvarios
  • Atsparios smūgiams ir įbrėžimams
  • Itin atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms
  • Ekologiškos ir perdirbamos

Visos šios savybės yra svarbios ir vertinamos, tačiau neabejojama, kad didžiausią gaminio populiarumą ir didelę paklausą rinkoje nulemia PVC užuolaidų ekologiškumas.

Ekologiškos PVC užuolaidos gaminamos naudojant itin kokybiškas, aplinkai draugiškas žaliavas ir pažangiausias technologijas, kad būtų užtikrintas didelis jų našumas ir ilgaamžiškumas. Be to, ekologiškos PVC juostos gaminamos taip, kad atitiktų aukščiausius tarptautinius kokybės standartus ir pasižymėtų nepriekaištingomis savybėmis: tankio, vandens įgėrimo, tempiamojo trūkio, tempimo stiprumo, atsparumo ugniai, garso absorbcijos koeficiento ir minimalios eksploatacijos temperatūros parametrais.

Reikėtų išskirti dar vieną PVC užuolaidų paskirties privalumą – jos riboja teršalų judėjimą ir neleidžia paukščiams, musėms, dulkėms, dūmams ir pan. patekti į darbo vietą. O  labai tvirta ir tiesi PVC medžiaga tinkamai ją prižiūrint nesusilenkia, nesilamdo bei neišsikraipo. Toks kokybiškas gaminys tarnaus ilgus metus.

Be to, PVC juostos yra vertinamos dėl lengvo montavimo ir lengvos priežiūros. Ekologiškos PVC užuolaidos yra sudarytos iš PVC medžiagos, metalinio laikiklio ir gembės (kronšteino), kurie gaminami iš nerūdijančio plieno arba galvanizuoto metalo. Juostos gali būti tvirtinamos dviem būdais – iš angos priekio (ant sienos) ir angos viduje (ant lubų).

Kabinti PVC juostas ant sienos – paprastas ir patogiausias juostų kabinimo būdas, kuris užtikrina tvirtą juostų padėtį (jos kabės horizontalioje padėtyje ir neišsikraipys) bei nepaliks plyšių užuolaidų šonuose. Tokiais atvejais permatomos juostos bus šiek tiek platesnės už pačią angą.

Kabinti šias lanksčias žaliuzes angos viduje yra šiek tiek retesnis pasirinkimas. Toks montavimo būdas palieka tarpus užuolaidos šonuose, sumažėja praėjimo aukštis. Tačiau tai puikus pasirinkimas tuomet, kai sienos ar durų stakta yra nelygios. Beje, jei nėra galimybės PVC juostos kabinti angos viduje iš priekio, tuomet siūloma alternatyva – kabinti staktos apačioje.

Ekologiškos PVC juostos dažniausiai tvirtinamos prie laikiklių ir kabinamos atskirai viena nuo kitos ant kabliukų su persidengimu. Juostų plotis ir persidengimo plotas parenkamas individualiai, įvertinus užuolaidos panaudojimo paskirtį, eksploatacijos sąlygas bei angos aukštį. Sukabintas PVC juostas galima nuimti, sukeisti vietomis, pakeisti persidengimą. Jas nesunku ir paprasta pakeisti joms susidėvėjus.

Tenkindami klientų poreikius, PVC užuolaidas pristatome į bet kurią Lietuvos vietą. Lengvai prižiūrimos, lengvai keičiamos PVC juostos – geriausias pasirinkimas ne tik dėl savo kokybės ir santykio, bet ir dėl funkcionalumo.