GAUSUS PVC UŽUOLAIDŲ PASIRINKIMAS – GALIMYBĖ PATENKINTI KIEKVIENO POREIKIUS

Prireikus patalpoje izoliuoti šilumą, apsaugoti patalpas nuo saulės šviesos, apriboti nuo dulkių patekimo, slopinti triukšmą ar norint iki 50 procentų sumažinti šildymo / šaldymo išlaidas bei energijos nuostolius, patiriamus dėl dažno durų ar vartų varstymo, – efektyviausias sprendimas yra PVC užuolaidos. Tai lanksčios ir šviesą praleidžiančios juostos, pagamintos iš itin kokybiškos ir patvarios PVC medžiagos, atsparios UV spinduliams. Neabejojame, kad tai vienas iš praktiškiausių ir veiksmingiausių būdų, naudojamų ir tinkamų sandėliuose, angaruose, logistikos centruose, gamybinėse ir prekybinėse patalpose, fermose, pramoniniuose šaldytuvuose ir šaldymo įrenginiuose ir kt. pobūdžio patalpose.

PVC užuolaidos išsiskiria savo rūšių įvairove:

  • Standartinė PVC juosta. Tinkamiausia patalpose, kuriose temperatūra yra aukštesnė nei 0 ⁰C ir ne didesnė nei 60 ⁰ Reikėtų žinoti, kad esant ilgalaikei neigiamai aplinkos oro temperatūrai, standartinės PVC užuolaidos gali sukietėti ir prarasti savo veiksmingumą.
  • Lygi PVC juosta. Tai tinkamiausias pasirinkimas angoms, pro kurias vyksta gana dideli žmonių ir transporto srautai. Lygios guminės užuolaidos gali būti pritaikomos ir gamybinėse patalpose, šaldymo įrenginiuose ar sandėliuose.
  • Rifliuota PVC juosta. Jos yra itin stiprios, patvarios ir lygios. Tokios PVC juostos naudojamos angoms, pro kurias vyksta labai intensyvus autokrautuvų, mechaninių įrenginių ir kitos rūšies transporto eismas, uždengti.
  • Spalvota PVC juosta (raudona, mėlyna ir kt.). Tai funkcionalus užuolaidų sprendimas. Viena vertus tokios PVC užuolaidos padeda sukurti estetiškesnį, gražesnį dizainą, antra vertus šios spalvotos PVC juostos, įterptos į PVC užuolaidą, gerina darbo komfortą, t. y. padeda lengviau pastebėti angos gabaritus, atskirti įvažiavimo / išvažiavimo zonas.
  • Žemai patalpos temperatūrai skirta PVC juosta. Šis gaminys naudojamas itin šaltuose sandėliuose, šaldytuvuose ir kitose vėsiose patalpose. Šių šaldytuvinių užuolaidų vienas didžiausių privalumų – jų išskirtinės savybės, t. y. net ir būdamos patalpoje, kurioje didelė minusinė temperatūra, jos išlieka lanksčios ir elastingos.

Be to, prieš įsigyjant PVC užuolaidas, reikėtų ne tik atkreipti dėmesį į jų technines savybes (rūšį), bet ir į pasirenkamą dydį. Taip pat reikėtų įvertinti savo poreikius ir patalpos sąlygas – kokia PVC juostos rūšis būtų efektyviausia. Labai svarbu šias lanksčias žaliuzes pasirinkti tinkamo dydžio.  Meistrai rekomenduoja 2 x 200 mm PVC žaliuzes rinktis angoms, kurios yra ne aukštesnės nei 2,5 m, 3 x 300 mm – angoms, kurių aukštis nuo 2,5 iki 3,5 m, arba 4 x 400 mm – angoms iki 6 m aukščio. Beje, visuomet prieš išsirinkdami sau tinkamiausią variantą, galite pasikonsultuoti su kvalifikuotais meistrais – duosiančiais patarimų ir padėsiančiais priimti geriausią sprendimą kiekvienu unikaliu atveju.

PVC užuolaidos – kaip jas beįvardytume (užuolaidos nuo šalčio, guminės užuolaidos, šaldytuvinės užuolaidos ar lanksčios užuolaidos) – yra puikus ir sunkiai pakeičiamas sprendimas gamybinėms ir pramoninėms patalpos.