PVC UŽUOLAIDOS: NAUDA IR PRIVALUMAI

Ar ieškote sprendimo, kuris padėtų tausoti šildymo / šaldymo energiją ir išvengti didelių išlaidų? Ar patalpoms reikalinga apsauga nuo skersvėjo, dulkių, paukščių ir vabzdžių? Ar norite prislopinti į patalpas patenkantį triukšmą? O gal tiesiog jums reikalingas nebrangus, bet efektyvus būdas uždengti / atskirti erdves gamybinėse ar pramoninėse patalpose? Jei į daugumą šių klausimų atsakė teigiamai, tuomet verta išbandyti šiuolaikišką ir kokybišką būdą – PVC juostas (arba kitaip – PVC užuolaidas).

Vien šiais privalumais PVC užuolaidos nepasiriboja, jos taip pat puikiai gali stabilizuoti vidinių patalpų drėgmę ir padėti patalpose išsaugoti reikalingą šilumą. Šiuo metu PVC juostos itin populiarus pasirinkimas gamybos ar prekybos įmonių pastatuose, sandėliuose, durų ar vartų angose (viduje arba iš išorėje), šaldymo kamerose, konteineriuose ir panašaus pobūdžio patalpose. Juk kai jose dirbti komfortiškiau, tai ir darbo rezultatai tampa našesni bei pelningesni.

Kodėl verta pasirinkti PVC užuolaidas?

Šis gaminys puikiai atlieka užuolaidos nuo šalčio funkciją, yra patvarus, stiprus ir netgi suteikia patalpai estetiškumo. Tačiau yra daugiau priežasčių, kodėl verta pasirinkti PVC juostas.

  • 100 % kokybė. Mūsų gaminamoms PVC užuolaidoms naudojama aukštos kokybės standartus atitinkanti skaidri ir lygi (arba rifliuota) lanksti PVC juosta. Joms sumontuoti naudojami patvarūs metaliniai laikikliai ir gembės (kronšteinai), kurie gaminami iš kokybiško nerūdijančio plieno arba galvanizuoto metalo.
  • Didelis efektyvumas. Šios PVC užuolaidos saugo ne tik patalpas, bet ir jose esančius žmones nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių.
  • Praktiškumas. PVC juostos netrukdo judėti nei transporto, nei žmonių srautams, nes yra pakabinamos virš durų angos. Tai praktiškas ir patogus apsaugos nuo nemalonių reiškinių ar veiksnių sprendimas.
  • Funkcionalumas. Lanksčios žaliuzės puikiai tinka ir gali būti naudojamos tiek esant normaliai, tiek teigiamai ar neigiamai temperatūrai. Mūsų naudojama gamybos technologija padeda gaminiams išsaugoti savo geriausias savybes bet kokiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, net esant itin žemai temperatūrai, PVC užuolaidos nepraranda savo elsatingumo ir lankstumo.
  • Atsparumas. PVC užuolaidos – nedegus gaminys, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams. Jas eksploatuodami išsaugosite vėsias patalpas.
  • Lengva priežiūra. Stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų ekologiški ir atitiktų higienos normas. PVC juostos yra lengvai prižiūrimos ir plaunamos, jas galima naudoti maisto ruošimo patalpose, kur reikalingas sąlyčio su maistu sertifikatas..
  • Ilgaamžiškumas. Savo gaminiams taikome specialią gamybos technologiją, naudojame kruopščiai patikrintas ir atrinktas medžiagas, todėl PVC užuolaidos tarnauja ilgai ir veiksmingai.

Pasirinkto dydžio (pločio ir aukščio) bei pasirinktos rūšies (lygios PVC juostos, rifliuotos PVC juostos, spalvotos PVC juostos, standartinės ar pagal durų angos dydį pasirenkamos PVC juostos) gaminys gali būti naudojamos kaip durų užuolaidos, pertvaros ar apsauga atliekant tam tikros specifikos darbus (pavyzdžiui, virinant metalą).

Viskas, ką jums reikia padaryti prieš įsigyjant PVC užuolaidas, – žinoti savo poreikius ir užuolaidų eksploatacijos pobūdį, o viskuo kitu pasirūpins pvc24.lt komanda.