PVC UŽUOLAIDOS – ITIN FUNKCIONALUS PASIRINKIMAS

PVC užuolaidos – elastinga, skaidri (šviesos pralaidumas siekia daugiau nei 80 procentų) arba spalvota medžiaga, kuri dažniausiai tiekiama rulonais arba jau paruoštomis kabinti ant durų angos juostomis. Pagrindinė PVC juostos paskirtis yra sulaikyti šilumą arba išlaikyti vėsą gamybinėse patalpose bei sandėliuose. Šis gaminys gali atlikti profesionalią uždangos funkciją.

PVC užuolaidos mėgstamos dėl savo unikalių savybių: atsparumo saulės spinduliams; energijos, sulaikant šilto (šalto) oro judėjimą, apsaugos; galimybės kontroliuoti skersvėjį; dulkių, dūmų ir kitų reiškinių sulaikymo; triukšmo sumažinimo iki 30 dB; šviesos pralaidumo. Maža to, PVC juostos iškart gaminamos reikiamo ilgio ir montuojamos su itin aukštos kokybės sistemomis (metaliniais laikikliais ir gembėmis). Taip pat yra galimybė nesunkiai pakeisti sugadintas PVC juostas naujomis.

Mūsų PVC užuolaidos yra gaminamos iš PVC medžiagos, kuri išsiskiria puikiais techniniais parametrais. Pagrindiniai elastingo PVC rodikliai (tankis, vandens įgėrimas, tempiamasis trūkis, tempimo stiprumas, atsparumas ugniai, garso absorbcijos koeficientas ir minimali eksploatacijos temperatūra) atitinka aukštus tarptautinius standartus. Be to, PVC juostų gamyboje naudojamos medžiagos yra atsparios smūgiams, trinčiai (minimalus trinties koeficientas) ir cheminėms medžiagoms. Tad tinkamai naudojamos, jos gali išlikti nepriekaištingos kokybės daugiau nei 10 metų.

Reikėtų išskirti, kad PVC užuolaidos turi gana plačias panaudojimo galimybes. Jos montuojamos:

  • Sandėliuose ir pagalbinėse patalpose. Ant durų angos kabinamos PVC juostos padeda palaikyti pastovią patalpos temperatūrą bei drėgmės lygį. Vienas didžiausių guminių užuolaidų, naudojamų sandėliuose, privalumas – garantuoja ten esančių materialinių vertybių (gaminių, produkcijos) saugumą, neleidžia jų paveikti kontrastingiems oro srautams, kylantiems gaminių pakrovimo / iškrovimo metu. Kitaip tariant, PVC užuolaidos padeda palaikyti privalomas gaminių (produkcijos) saugojimo ir eksploatacijos sąlygas.
  • Šaldymo kamerose. Montuojama tambūruose šaldytuvinė užuolaida leidžia sumažinti elektros energijos sąnaudas patalpoje, efektyviai išsaugoja šaltį ir palaiko reikiamą temperatūrą.
  • Jungiamosiose patalpose. PVC užuolaidos paskirtis – atskiriamoji uždanga.
  • Pakrovimo pakylose ir operatorių kabinose. Mūsų gaminamos elastingos ir skaidrios PVC juostos užtikrina nenutrūkstamą ir saugų krautuvų, įvairių vežimėlių ir kitų transporto priemonių važiavimą. Be to, šios užuolaidos yra puikus šviesos ir garso barjeras, tad saugo pakylos / kabinos darbuotoją nuo sklindančio triukšmo.

Sunku suabejoti dideliu PVC užuolaidų privalumu – jos ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, bet ir padeda užtikrinti komfortiškas darbo sąlygas patalpose.

Vertinant PVC užuolaidų priežiūros aspektus, svarbu žinoti, kad šios užuolaidos yra patogios naudoti, pagamintos pagal aukščiausius kokybės standartus ir nesukelia jokių papildomų priežiūros problemų. Tai universalus gaminys, tinkamas naudoti tiek žiemą, tiek vasarą – tereikia pasirinkti tinkamą jų rūšį (standartinė PVC juosta, lygi PVC juosta, rifliuota PVC juosta, spalvota PVC juosta ar žemai patalpos temperatūrai skirta PVC juosta). Kadangi PVC juosta turi atsparumą drėgmei, tai norint jas nuvalyti pakanka tiesiog nuplauti švariu vandeniu.

Kokybiškos ir tinkamai pasirinktos PVC užuolaidos – funkcionalu, komfortiška ir veiksminga priemonė gamybinėms bei pramoninėms patalpoms.